Aktualności


Portal kuchnieonline.pl laureatem konkursu PARP na innowacyjną technologię B2B

Relacja z Ogólnopolskiego Forum E-Biznesu

Wiodące trendy e-biznesu, budowanie łatwych do odnalezienia stron internetowych, pozyskiwanie unijnych dotacji i rola użytkowników jako odbiorców przekazu przedsiębiorców. To tylko część tematów, o których dyskutowali 20 października eksperci i polscy e-przedsiębiorcy na Ogólnopolskim Forum E-Biznesu.

Kilka minut przed godziną 10.00 w środę 20 października Sala Balowa hotelu Sheraton w Warszawie wypełniła się ludźmi. Kiedy wszyscy zasiedli już na swoich miejscach, Prezes PARP Bożena Lublińska-Kasprzak uroczyście otworzyła I Ogólnopolskie Forum E-Biznesu.

Więcej…
 
ALNO news international 4 2009 PL

Gwarancja nowej jakości!

Kuchnie ALNO wywodzące się z ALNO Group wyznaczają nowe standardy i nadają ton w trendach obowiązujących w meblach kuchennych na 2010 rok.

Błyskotliwość, przyjemność w dotyku , nowe wymiary to charakter zmian w trendzie które na rok 2010 w kuchniach ALNO. Wszystko co jest wyprodukowane przez ALNO ma zadziewać, być miłe dla oka i rąk.

Więcej…
 
ALNO w Algerii

ALNO w Algerii

Jest pierwszy! ALNO posiada teraz salon pokazowy w Algerii. RSC Design otwiera nowy rynek zbytu dla produktów ALNO Lifestyle w stolicy Algerii. Nowy partner ALNO wystawił sześć kuchni w salonie pokazowym.

Więcej…
 
Świat mebli kuchennych ALNO w trójwymiarze

Głównym wyróżnikiem planowanego projektu jest trójwymiarowy kreator zestawów meblowych, ze sprzętem AGD, dzięki któremu Klienci będą mogli samodzielnie i łatwo zaprojektować kuchnię swoich marzeń on-line.

Więcej…
 
Najwyższy standard w ekologii

Najwyższy standard w ekologii

Tylko dom, który spełnia surowe kryteria Rady Ekologicznego Budownictwa Stanów Zjednoczonych (US Green Building Council) może liczyć na otrzymanie prestiżowej nagrody Platynowego Standardu (Platinum Standard) LEED (Leadership in Energy and Environmental Design).

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3