STARLINE - kuchnie bezuchwytowe
Funkcjonalność i wzornictwo
STARLINE

Kuchnia bez uchwytów przekonuje swoją wyrazistą, ponadczasową stylistyką:

bez kompromisów w zakresie jakości, formy i funkcjonalności. Poziomo przebiegające wgłębienie na uchwyt w postaci wąskiej szczeliny w korpusie podkreśla piękno prostej linii. Program STARLINE jest oferowany z poziomą wnęką na uchwyt do szafek dolnych, witryn, szafek górny i bocznych.

Wnęka na uchwyt
STARLINE STARLINE

Wnęka na uchwyt w tej samej wersji kolorów / materiału co front lub w kontrastowej wersji ze stali szlachetnej sprawia naprawdę eleganckie wrażenie.

Cięcia na ukos przy narożnikach zewnętrznych 90° wnęk na uchwyt w kształcie litery mogą być pokryte osłonami lub zaślepkami w tym samym kolorze lub pozostawione widoczne (oklejone). Odpowiednie dopasowanie długości następuje podczas montażu.

Montaż zmywarki
STARLINE

Przy montażu zmywarek do naczyń wnęka na uchwyt przebiega również na wysokości 6-tego elementu siatki. Montaż dużych zmywarek XXL jest możliwy od wysokości cokołu 135 mm (wysokość urządzenia 865 mm od wysokości cokołu 140 mm). Montaż standardowych zmywarek do naczyń (wys. 820 mm) jest możliwy przy wszystkich standardowych wysokościach cokołów.