Obiekty
DE ART kuchnieonline.pl sp. z o.o., jest wyłącznym dostawcą projektów kuchni dla obiektu Złota 44 w Warszawie
Złota 44

DE ART kuchnieonline.pl sp. z o.o., jest wyłącznym dostawcą projektów kuchni dla obiektu Złota 44 w Warszawie.

W ramach tego zlecenia w roku 2013 zostanie wykonanych 266 projektów kuchni w najwyższej jakości meble kuchenne. Apartamenty będą wyposażone w innowacyjne rozwiązania realizowane wyłącznie na potrzeby inwestora.

Klienci tej inwestycji będą mogli wybierać w szerokiej ofercie dostawcy w materiałach niespotykanych w innych projektach takich jak forniry i lakiery wybarwiane wg. projektu pracowni Daniela Libeskinda, na frontach meblowych. Meble te charakteryzują się niespotykanym designem.

Dodatkowym argumentem zachęcającym do zakupu apartamentu w tak prestiżowej inwestycji niech będzie fakt wyposażenia tych apartamentów w najwyższej jakości sprzęt kuchenny Gaggenau.

Więcej informacji na temat wyposażania apartamentów Złota 44 w meble kuchenne pod nr. tel. 605 098 412.

Złota 44 to nowa inwestycja Orco Property Group. Luksusowy budynek przy Złotej to 192 metry wysokości, 54 pięter i 251 apartamentów.

Autorem projektu budynku jest światowej sławy architekt, polskiego pochodzenia Daniel Libeskind. Projekty jego autorstwa to min. takie budynki jak hotel żagiel wybudowany na sztucznej wyspie w Dubaju.

Budynek symbolizuje nowy kierunek, przyszłość Warszawy. Daniel Libeskind projektując apartamentowiec, chciał pokazać Warszawę z przeszłości i Warszawę przyszłości. Warszawę, która posiada bogatą historię, tradycję, ale też Warszawę z jej dynamiką, nowoczesnością i aspiracjami. Budynek, jego kształt, forma, światło, nadadzą nowy wymiar warszawskim drapaczom chmur. Będzie to unikalny budynek zainspirowany historią Warszawy i światłem, potencjałem jaki miasto ma w sobie.

Jest kilka powodów, dla których Orco Property Group zdecydowała się na inwestycję w Warszawie. Dla developera najważniejsza jest lokalizacja inwestycji. Z tego punktu widzenia Warszawa jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miast w Europie. Najbardziej atrakcyjnym miejscem do zrealizowania tak spektakularnej inwestycji.

Inwestycja nada Warszawie niespotykany dotąd wymiar luksusu. Będzie to pierwszy apartamentowiec w Warszawie, o najwyższym standardzie oferujący między innymi:

  • basen
  • sauna
  • centrum SPA
  • taras słoneczny
  • fitness klub z salą do yogi
 
DE ART kuchnieonline.pl sp. z o.o., jest generalnym dostawcą kuchni dla obiektu Sky Tower we Wrocławiu
SkyTower

DE ART kuchnieonline.pl sp. z o.o., jest generalnym dostawcą kuchni dla obiektu Sky Tower we Wrocławiu.

Bezkonkurencyjną ofertą cenową firma DE ART wygrała konkurs na wyposażenie budynku w meble kuchenne niemieckiego producenta ALNO AG.

Sky Tower to 236 apartamentów o powierzchni od 45 do 222 metrów kwadratowych w różnych wersjach wykończenia. W każdym przypadku nasi Klienci będą mieli wpływ na to jak zostanie wykończony ich apartament.

Współpraca z renomowanymi architektami wnętrz pozwoli każdemu z naszych gości w pełni dopasować apartament do swoich potrzeb. W apartamentach Sky Tower przewidzieliśmy zainstalowanie systemu zarządzania zapewniającego właścicielowi dostęp do internetu, sieci telefonicznej i multimediów.

Apartamenty w Sky Tower mogą zostać wykonane w formule „pod klucz" – nasi lokatorzy mogą wprowadzić się do w pełni wykończonego mieszkania.

Sky Tower to miejsce, w którym będziesz czuł się wyjątkowo komfortowo. Budynek ma spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. O bezpieczeństwo mieszkańców zadba monitoring, a bezproblemowe przemieszczanie zapewni 38 supernowoczesnych wind.

Mieszkańcy będą mogli korzystać z usług concierge zapewnianych przez recepcję budynku. Pasjonaci aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z nowoczesnego centrum sportowego z siłownią i fitnessem, strefy Wellness & SPA, prestiżowego klubu bilardowo-snookerowego czy też bowlingu. Bliskość galerii handlowej i delikatesów sprawi, że większość zakupów możliwa będzie w obrębie kompleksu.

Dodatkowym argumentem zachęcającym do zakupu apartamentu w tak prestiżowej inwestycji niech będzie fakt wyposażenia tych apartamentów w najwyższej jakości sprzęt kuchenny Bosch a dla wyszukanych życzeń klientów możliwość dostawy agd Miele.

Więcej informacji na temat wyposażania apartamentów Sky Tower w meble kuchenne ALNO pod numerem tel. 605 098 412.

 
Koncern ALNO AG wraz DE ART kuchnieonline.pl sp. z o.o., jest wyłącznym dostawcą projektów, mebli kuchennych, montażu dla obiektu Cosmopolitan w Warszawie
Cosmopolitan

Koncern ALNO AG wraz DE ART kuchnieonline.pl sp. z o.o., jest wyłącznym dostawcą projektów, mebli kuchennych, montażu dla obiektu Cosmopolitan w Warszawie.

Bezkonkurencyjną ofertą cenową firma DE ART wygrała konkurs na wyposażenie całego budynku w meble kuchenne niemieckiego producenta ALNO. W ramach tego zlecenia w roku 2013 zostanie zamontowanych 252 kompletnie wyposażonych apartamentów przy ul. Twarda 2/4 w najwyższej jakości meble kuchenne. Apartamenty będą wyposażone w innowacyjne rozwiązania realizowane wyłącznie na potrzeby inwestora.

Klienci tej inwestycji będą mogli wybierać w szerokiej ofercie dostawcy w materiałach niespotykanych w innych projektach takich jak forniry i lakiery oraz szkło hartowane „touch free” w różnych odcieniach. Meble te charakteryzują się niespotykanym designem udokumentowanym szeregiem prestiżowych nagród takich jak Red Dot Design.

Dodatkowym argumentem zachęcającym do zakupu apartamentu w tak prestiżowej inwestycji niech będzie fakt wyposażenia tych apartamentów w najwyższej jakości sprzęt kuchenny Miele.

Więcej informacji na temat wyposażania apartamentów Cosmopolitan w meble kuchenne ALNO pod nr. tel. 605 098 412

Cosmopolitan to nowa inwestycja Tacit Development. Luksusowy budynek przy ul. Twardej 2/4 to 252 apartamentów. Autorem projektu budynku jest światowej sławy architekt, Helmut Jahn jeden z najbardziej wpływowych architektów świata. Cosmopolitan to architektoniczny majstersztyk, nie tylko z tego powodu, że budynek został zaprojektowany z mistrzowskim wyczuciem formy i nowoczesnego stylu, ale przede wszystkim dlatego, że zapewnia poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Panorama obejmie zasięgiem wszystkie najpiękniejsze miejsca stolicy z pobliskim Ogrodem Saskim, Starym Miastem, Pałacem Kultury, ale także pulsujące życiem biznesowe centrum z wieżowcami i odległy Stadion Narodowy, a już od 20 piętra będzie można dostrzec Wisłę.