Koncern ALNO AG wraz DE ART kuchnieonline.pl sp. z o.o., jest wyłącznym dostawcą projektów, mebli kuchennych, montażu dla obiektu Cosmopolitan w Warszawie
Cosmopolitan

Koncern ALNO AG wraz DE ART kuchnieonline.pl sp. z o.o., jest wyłącznym dostawcą projektów, mebli kuchennych, montażu dla obiektu Cosmopolitan w Warszawie.

Bezkonkurencyjną ofertą cenową firma DE ART wygrała konkurs na wyposażenie całego budynku w meble kuchenne niemieckiego producenta ALNO. W ramach tego zlecenia w roku 2013 zostanie zamontowanych 252 kompletnie wyposażonych apartamentów przy ul. Twarda 2/4 w najwyższej jakości meble kuchenne. Apartamenty będą wyposażone w innowacyjne rozwiązania realizowane wyłącznie na potrzeby inwestora.

Klienci tej inwestycji będą mogli wybierać w szerokiej ofercie dostawcy w materiałach niespotykanych w innych projektach takich jak forniry i lakiery oraz szkło hartowane „touch free” w różnych odcieniach. Meble te charakteryzują się niespotykanym designem udokumentowanym szeregiem prestiżowych nagród takich jak Red Dot Design.

Dodatkowym argumentem zachęcającym do zakupu apartamentu w tak prestiżowej inwestycji niech będzie fakt wyposażenia tych apartamentów w najwyższej jakości sprzęt kuchenny Miele.

Więcej informacji na temat wyposażania apartamentów Cosmopolitan w meble kuchenne ALNO pod nr. tel. 605 098 412

Cosmopolitan to nowa inwestycja Tacit Development. Luksusowy budynek przy ul. Twardej 2/4 to 252 apartamentów. Autorem projektu budynku jest światowej sławy architekt, Helmut Jahn jeden z najbardziej wpływowych architektów świata. Cosmopolitan to architektoniczny majstersztyk, nie tylko z tego powodu, że budynek został zaprojektowany z mistrzowskim wyczuciem formy i nowoczesnego stylu, ale przede wszystkim dlatego, że zapewnia poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Panorama obejmie zasięgiem wszystkie najpiękniejsze miejsca stolicy z pobliskim Ogrodem Saskim, Starym Miastem, Pałacem Kultury, ale także pulsujące życiem biznesowe centrum z wieżowcami i odległy Stadion Narodowy, a już od 20 piętra będzie można dostrzec Wisłę.