DE ART kuchnieonline.pl sp. z o.o., jest generalnym dostawcą kuchni dla obiektu Sky Tower we Wrocławiu
SkyTower

DE ART kuchnieonline.pl sp. z o.o., jest generalnym dostawcą kuchni dla obiektu Sky Tower we Wrocławiu.

Bezkonkurencyjną ofertą cenową firma DE ART wygrała konkurs na wyposażenie budynku w meble kuchenne niemieckiego producenta ALNO AG.

Sky Tower to 236 apartamentów o powierzchni od 45 do 222 metrów kwadratowych w różnych wersjach wykończenia. W każdym przypadku nasi Klienci będą mieli wpływ na to jak zostanie wykończony ich apartament.

Współpraca z renomowanymi architektami wnętrz pozwoli każdemu z naszych gości w pełni dopasować apartament do swoich potrzeb. W apartamentach Sky Tower przewidzieliśmy zainstalowanie systemu zarządzania zapewniającego właścicielowi dostęp do internetu, sieci telefonicznej i multimediów.

Apartamenty w Sky Tower mogą zostać wykonane w formule „pod klucz" – nasi lokatorzy mogą wprowadzić się do w pełni wykończonego mieszkania.

Sky Tower to miejsce, w którym będziesz czuł się wyjątkowo komfortowo. Budynek ma spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. O bezpieczeństwo mieszkańców zadba monitoring, a bezproblemowe przemieszczanie zapewni 38 supernowoczesnych wind.

Mieszkańcy będą mogli korzystać z usług concierge zapewnianych przez recepcję budynku. Pasjonaci aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z nowoczesnego centrum sportowego z siłownią i fitnessem, strefy Wellness & SPA, prestiżowego klubu bilardowo-snookerowego czy też bowlingu. Bliskość galerii handlowej i delikatesów sprawi, że większość zakupów możliwa będzie w obrębie kompleksu.

Dodatkowym argumentem zachęcającym do zakupu apartamentu w tak prestiżowej inwestycji niech będzie fakt wyposażenia tych apartamentów w najwyższej jakości sprzęt kuchenny Bosch a dla wyszukanych życzeń klientów możliwość dostawy agd Miele.

Więcej informacji na temat wyposażania apartamentów Sky Tower w meble kuchenne ALNO pod numerem tel. 605 098 412.