DE ART kuchnieonline.pl sp. z o.o., jest wyłącznym dostawcą projektów kuchni dla obiektu Złota 44 w Warszawie
Złota 44

DE ART kuchnieonline.pl sp. z o.o., jest wyłącznym dostawcą projektów kuchni dla obiektu Złota 44 w Warszawie.

W ramach tego zlecenia w roku 2013 zostanie wykonanych 266 projektów kuchni w najwyższej jakości meble kuchenne. Apartamenty będą wyposażone w innowacyjne rozwiązania realizowane wyłącznie na potrzeby inwestora.

Klienci tej inwestycji będą mogli wybierać w szerokiej ofercie dostawcy w materiałach niespotykanych w innych projektach takich jak forniry i lakiery wybarwiane wg. projektu pracowni Daniela Libeskinda, na frontach meblowych. Meble te charakteryzują się niespotykanym designem.

Dodatkowym argumentem zachęcającym do zakupu apartamentu w tak prestiżowej inwestycji niech będzie fakt wyposażenia tych apartamentów w najwyższej jakości sprzęt kuchenny Gaggenau.

Więcej informacji na temat wyposażania apartamentów Złota 44 w meble kuchenne pod nr. tel. 605 098 412.

Złota 44 to nowa inwestycja Orco Property Group. Luksusowy budynek przy Złotej to 192 metry wysokości, 54 pięter i 251 apartamentów.

Autorem projektu budynku jest światowej sławy architekt, polskiego pochodzenia Daniel Libeskind. Projekty jego autorstwa to min. takie budynki jak hotel żagiel wybudowany na sztucznej wyspie w Dubaju.

Budynek symbolizuje nowy kierunek, przyszłość Warszawy. Daniel Libeskind projektując apartamentowiec, chciał pokazać Warszawę z przeszłości i Warszawę przyszłości. Warszawę, która posiada bogatą historię, tradycję, ale też Warszawę z jej dynamiką, nowoczesnością i aspiracjami. Budynek, jego kształt, forma, światło, nadadzą nowy wymiar warszawskim drapaczom chmur. Będzie to unikalny budynek zainspirowany historią Warszawy i światłem, potencjałem jaki miasto ma w sobie.

Jest kilka powodów, dla których Orco Property Group zdecydowała się na inwestycję w Warszawie. Dla developera najważniejsza jest lokalizacja inwestycji. Z tego punktu widzenia Warszawa jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miast w Europie. Najbardziej atrakcyjnym miejscem do zrealizowania tak spektakularnej inwestycji.

Inwestycja nada Warszawie niespotykany dotąd wymiar luksusu. Będzie to pierwszy apartamentowiec w Warszawie, o najwyższym standardzie oferujący między innymi:

  • basen
  • sauna
  • centrum SPA
  • taras słoneczny
  • fitness klub z salą do yogi